Kasia Sumara – uczestniczka programu “Sablewskiej sposób na…”

napisał(a) kasia_sumara

Witam,

Na początku roku wzięłam udział w programie “SSN…”. Dostałam tam mocnego kopniaka by zmienić życie swoje i bliskich. Borykam się z otyłością. Moim największą słabością są słodycze. Kto ich nie kocha :P? Jestem zdeterminowana by walczyć o swoje zdrowie i lepszy wygląd! 

Na początku swojej drogi ważyłam prawie 112 kg (!), w tej chwili jest to 94 kg.

Jak to osiągnęłam? 😛

DIETA, REGULARNY (!) TRENING I SUPLEMENTACJA (Therm Line Fast).

Powrót do blogów

5 komentarzy na “Kasia Sumara – uczestniczka programu “Sablewskiej sposób na…”

 1. Katarzyna Sumara

  Kochani,
  Bardzo dużo osób pyta mnie o motywację. Chcą zrzucić kilka kilogramów ale zazwyczaj kończy się na planach.
  Ja akurat pod koniec zeszłego roku byłam w takim momencie swojego życia – byłam tak zakompleksiona, że nawet miałam problem z przyjmowaniem gości. Wydawało mi się, że każdy patrzy na mnie i myśli ” Jaka ona jest gruba”!
  Wszędzie, w każdej dziedzinie mojego życia górę brała moja otyłość (w przedszkolu, w towarzystwie, w małżeństwie). Nie chciałam by moje córki kiedyś się mnie wstydziły. Wiedziałam, że jeśli mi się uda to dam też przykład im (jeśli będą kiedyś w podobnej sytuacji). Pokażę im , że Mama dała radę i im też NA PEWNO SIĘ UDA, jeśli tylko mocno będą tego chcieć.
  Jaki z tego morał?
  NIKT CIĘ NIE ZMOTYWUJE TAK DOBRZE, JAK TY SAMA !!!! 🙂

 2. Aleksandra

  Wow 🙂 a zszokuję Cię – ja słodyczy nie lubię, a jem rzadko, przeważnie jak mam miesiączkę 😉 chłopak za to wcina baton za batonem przegryzając czekoladą, a jest chudy jak patyk. Moja mama miała kiedyś wagę 105 kg, i różnymi dietami bardzo rygorystycznymi schudła w krótkim czasie do 60 kg, ale miałam bardzo wyniszczony organizm i zaraz waga niestety wróciła. Teraz (od tamtego czasu minęło już z 10 lat) waży spowrotem ok 100 kg, ale sprawiała wrażenie zadowolonej, ostatnio zaczęła narzekać i myśli o operacji żołądka ( niestety za bardzo nie może wykonywać ćwiczeń ze względu na chory kręgosłup )

Dodaj komentarz