Jak skutecznie przyjmować suplementy diety?

Suplementy diety najczęściej przyjmujemy w formie połykanych tabletek. Ich skuteczność zależy od wielu czynników.

Oprócz tabletek, suplementy diety możemy przyjmować w postaci drażetek, kapsułek, zawiesiny czy peletki. Po połknięciu, produkt zostaje wchłonięty. A to oznacza, że z miejsca, w którym został podany dostaje się do krążenia ogólnego. Każdy z nas powinien mieć świadomość, że samo połknięcie takiego specyfiku nie gwarantuje nam sukcesu, bowiem stała forma tabletki musi w naszym ciele ulec rozpuszczeniu w roztwór, dopiero wtedy zacznie działać. Aby to jednak nastąpiło, musi zajść szereg procesów. Czy są sposoby by je pominąć i przyspieszyć czas działania preparatu? I tu pojawia się bardzo dobra wiadomość, bowiem naukowcy przeprowadzili szereg badań, które pozwoliły wypracować taką oto metodę. Po jakie produkty należy więc sięgnąć, bo zwiększyć osiągnąć większą efektywność od tej, którą charakteryzują się tradycyjne preparaty?

Alternatywą jest z pewnością technologia Flow Caps, dzięki której możliwe jest pominięcie etapu rozpuszczania tabletki. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta. Otóż suplement otrzymujemy od razu w formie płynu. To bardzo istotne, ponieważ daje lepszą wchłanialność, a więc jest efektywniejsze. Płynne suplementy, jak Olimp Flow Caps, dają nam większą pewność, że wchłoniemy potrzebne substancje. Składniki aktywne są w ich przypadku rozpuszczone np. w olejach. Przy tym kapsułki są tak zaprojektowane, że nie ma żadnego zagrożenia, iż zawarte w niej składniki utlenią się podczas przechowywania i stracą swoje cenne właściwości lub zepsuje się ich smak czy zapach. Powłoka takiej kapsułki ma odmienną nanostrukturę niż w przypadku tradycyjnych tabletek, jest gęstsza, przez co nieprzepuszczalna, a przy tym nasz organizm doskonale radzi sobie z jej przetworzeniem we wchłanianą formę.

Niektóre suplementy diety, jak te, które zawierają np. czosnek, kwasy omega-3 czy olej z kryla, mogą bardzo nieprzyjemnie pachnieć i smakować. W przypadku kapsułek Flow Caps nie ma tego problemu, ponieważ ich budowa nie przepuszcza tych brzydkich aromatów.

gold-vit_a_e

Wyjątkowo szczelna struktura kapsułek Olimp Flow Caps ma także inną zaletę. Pozwala bowiem zminimalizować zjawisko oksydacji. A to oznacza, że jest w stanie wyjątkowo skutecznie zabezpieczyć aktywne składniki przed szybką utartą ich właściwości.

Suplementy diety w postaci płynnych kapsułek są więc wygodniejsze i skuteczniejsze niż tradycyjne tabletki. Kapsułki Olimp Flow zostały stworzone specjalnie dla osób, dla których ważna jest nie tylko szybkość działania specyfiku, ale i maksymalne bezpieczeństwo jego przyjmowania. O ich skuteczności świadczy m.in. rosnąca liczba osób, które decydują się na odstawienie dotychczasowych specyfików i zastąpienie ich kapsułkami Olimp Flow. Według specjalistów, ten trend będzie coraz silniejszy. Polacy coraz chętniej sięgają bowiem po nowe produkty i są bardziej świadomi ich zalet.

Tylko u nas!

5 komentarzy na “Wyrzeźbiony brzuch w Twoim zasięgu!

  1. wenezuela

    no i pytanie czy miesnie skośne brzucha ksztalcą sylwetke tj talie ? ja mam troszkę zaginioną w akcji i zastanawiam sie czy to wlasnie te miesnie za nia najbardziej odpowiadaja. chcialabym jakos kobieco wygladac a przez ten mankament nie bardzo mi to wychodzi,

  2. mezza_

    Facet z takim brzuchem wygląda znakomicie. To też jego taka wizytówka , że coś przez cały rok robi , nie tylko boja się czy pije piwska , które uwydatniają brzuch na wierzch. Każdy facet powinien przeczytać ten artykuł i co nieco się dowiedzieć i nauczyć.

Dodaj komentarz