Najprzyjemniejsze letnie aktywności

W czerwcu na naszej stronie przeprowadziliśmy ankietę, w której pytaliśmy Was, jakim aktywnościom najchętniej poświęcacie się w letnie, ciepłe dni. Dzisiaj publikujemy wyniki, które są równocześnie świetnym podsumowaniem mijającego lata! Zobaczcie, na które formy treningu najbardziej będziecie czekać w okresie zimowym!

Okazuje się, że zdecydowanym zwycięzcą naszej ankiety jest znana, popularna i lubiana jazda na rowerze! Ponad połowa z Was, bo aż 51% wybiera właśnie ją, gdy chce aktywnie spędzić wolny czas. Na drugim miejscu równolegle znajdują się nordic walking i jazda na rolkach (po 12%).

Może dziwić, że tylko 9 spośród 100 osób wybiera bieganie. To szokujący wynik, ponieważ zdawać by się mogło, że to właśnie jogging podbija ostatnio serca osób uprawiających sporty na dworze. Może jednak bieganie nie jest tak modne, jak mogliśmy przypuszczać.

9% z Was wybiera inne rodzaje aktywności, a 6 na 100 osób w wolnym czasie korzysta z siłowni plenerowych!

Mamy nadzieje, że wyniki ankiety zaciekawiły Was w równym stopniu co nas. Zachęcamy do odpowiadania na nasze pytania 🙂

 

infografika formy aktywności

 

Tylko u nas!

4 komentarzy na “Odchudzanie przez głodowanie?

  1. kika33

    dla mnie nie ma czegos takiego jak odchudzanie przez glodowanie. by sie odchudzac trzeba cwiczyc a skad organizm ma miec sily jak nie jest , nie dostarczamy mu witamin mineralow etc ? tak jak kolezanka wyzej napisama dietety lub trener to jest rozwiazanie.

    • fitgirlpower

      Bardzo dobrze prawisz moja fit koleżanko. Organizm by mieć siłę /energię na treningi musi jeść , powtarzam jeść , jeść , jeść. Wartość poszczególnych składników jest wypisana w artykule wręcz idealnie. Napewno pisał to ktoś kto rewelacyjnie zna się na fit żarełku.

Dodaj komentarz