Jak nadać włosom objętości?

napisał(a) KingaKrol
Kinga Król

Jesteś posiadaczką cienkich włosów pozbawionych objętości? Twoja fryzurka jest oklapła i nie prezentuje się za dobrze? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jaką fryzurę nosić i jakich kosmetyków używać, aby nadać włosom mega objętość.

Produkty drogeryjne są twoim sprzymierzeńcem w walce o ekstremalną objętość włosów. Szampony i odżywki nie tylko dodadzą objętości włosom, ale też uniosą je u nasady, pogrubią włosy i sprawią, że Twoje cienkie włosy będą bardziej podatne na stylizowanie. Produkty dodające objętości są zazwyczaj wielozadaniowe – nie tylko unoszą włosy, ale również je regenerują, sprawiają, że są elastyczne i błyszczące.

Gdy już umyjesz swoje włosy produktami dodającymi objętości, czas tę objętość wydobyć. W wilgotne włosy wgnieć piankę, najlepiej nałóż porcję pianki na grzebień z szeroko rozstawionymi zębami i tak nałóż piankę na włosy. Na rynku są również dostępne spraye do włosów dodające objętości, które używa się zarówno u nasady, jak i na całą długość włosów. Susz włosy z głową w dół, a na sam koniec suszenia używaj zimnego nadmuchu, aby domknąć łuski włosów. Możesz także suszyć włosy z głową w górze, ale wtedy susz włosy na okrągłej, grubej szczotce. Bardzo dobre efekty uzyskasz też stosując specjalne końcówki i dyfuzory do suszarki, które podnoszą włosy podczas suszenia u ich nasady.

32
Powrót do blogów

Dodaj komentarz