Herbata – mnóstwo dobroci w jednej torebce

Herbata, szczególnie zielona to jeden z najzdrowszych napojów, które spożywamy na co dzień. Dawniej traktowano ją jako lek.

Herbatę pije się często z przyzwyczajenia, kilka razy dziennie, bez zwracania szczególnej uwagi na dobrodziejstwa, jakie z tego płyną. Ten spowszedniały już napój, w dawnych czasach był traktowany jak lekarstwo. Choć dziś często się o tym zapomina, nie zmieniło się dobroczynne działanie herbaty na nasze organizmy. Liście herbaty mają w sobie mnóstwo witamin: A, B, C i PP. Ponadto znajdziemy w niej węglowodany, aminokwasy i sole mineralne. Herbata, o czym nie każdy wie, zawiera kofeinę, więc może mieć podobne działanie jak kawa – pobudza i zwiększa koncentrację. Picie herbat zapobiega miażdżycy i nowotworom płuc, okrężnicy i skóry, powstawaniu próchnicy a ponadto obniża ciśnienie krwi. Herbata zwiększa odporność naszego organizmu i sprzyja odchudzaniu, dzięki temu, że zwiększa metabolizm tłuszczu. A w dodatku pysznie smakuje!

140

Tylko u nas!

5 komentarzy na “Wyrzeźbiony brzuch w Twoim zasięgu!

 1. natalia
  natalia

  Ja miałam problem z zrobieniem właśnie takiego kaloryferka. Ile ja się natrudziłam … przecież też potem jak się wyrobi nie wiadomo jak “ładne” są te mięsnie. Na całe szczeście mnie natura za te trudy obdarowała całkiem ładnie.

 2. wenezuela
  wenezuela

  no i pytanie czy miesnie skośne brzucha ksztalcą sylwetke tj talie ? ja mam troszkę zaginioną w akcji i zastanawiam sie czy to wlasnie te miesnie za nia najbardziej odpowiadaja. chcialabym jakos kobieco wygladac a przez ten mankament nie bardzo mi to wychodzi,

 3. Krystian
 4. mezza_
  mezza_

  Facet z takim brzuchem wygląda znakomicie. To też jego taka wizytówka , że coś przez cały rok robi , nie tylko boja się czy pije piwska , które uwydatniają brzuch na wierzch. Każdy facet powinien przeczytać ten artykuł i co nieco się dowiedzieć i nauczyć.

Dodaj komentarz