Problemy z erekcją – skąd się biorą i jak sobie z nimi poradzić?

Problem zaburzeń erekcji dotyczy coraz większej liczby mężczyzn, ale wielu w dalszym ciągu uważa tę przypadłość za tak wstydliwą, że nie próbują jej leczyć. Co konkretnie należy rozumieć przez problem z erekcją? Otóż, jest to nieodpowiednie ukrwienie penisa, co uniemożliwia osiągnięcie wzwodu lub też możliwy jest wzwód, ale na tak krótki czas, że nie wystarczy on na odbycie satysfakcjonującego obie strony stosunku seksualnego.

Przyczyn, z powodu których problemy z erekcją występują, może być naprawdę wiele. Kłopoty z erekcją mogą być wywołane różnymi chorobami, takimi jak m.in. miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie, przebyty zawał serca czy udar mózgu. Wpływ mogą mieć również substancje uzależniające, jak alkohol, narkotyki czy papierosy. Przyczynami, które sprawiły, że pojawiły się problemy z erekcją mogą być też trauma związana z seksem czy kompleksy.

Czy mam już problem?

Wielu mężczyzn nie próbuje zdiagnozować tego problemu u specjalisty, tylko od razu sięga po tabletki na potencję. A te nie zadziałają, jeśli tak naprawdę problemu nie ma. Dlatego wiedz, że o prawdziwych zaburzeniach erekcji można mówić dopiero wtedy, kiedy problem z osiągnięciem czy utrzymaniem wzwodu zaczyna się regularnie powtarzać i występuje w ponad połowie podejmowanych stosunków seksualnych. Wcześniej powodem mogą być po prostu stres czy zmęczenie.

Powróć na seksualna arenę!

Problem z erekcją jest to dla mężczyzn bardzo wstydliwy temat. Wielu panów, którym się to przydarzyło, zamiast przyjmować odpowiednie środki na potencję – oczywiście mowa o naturalnych suplementach diety – woli zrezygnować z seksu, aby znowu nie przydarzyła się żadna krępująca dla nich sytuacja. I w ten sposób problem się pogłębia, ponieważ dodatkowo do całego kłopotu dochodzi również stres. A ten jest wrogiem udanego współżycia seksualnego. Dlatego nie poddawaj się tak łatwo i za pomocą Erekton Fast powróć na seksualną arenę.

Jakie składniki pomogą?

Oczywiście, w dalszym ciągu musisz pamiętać, że jeśli problem jest już nagminny, to konieczna będzie wizyta u specjalisty, który być może zaproponuje kurację z sildenafilem. Ale póki nie masz jeszcze takich kłopotów, a po prostu chciałbyś podkręcić swoją sprawność seksualną, to idealnym rozwiązaniem będą tabletki na potencję Erekton Fast. Są to w pełni naturalne środki na potencję, których działanie opiera się na takich składnikach jak żeń-szeń, czarny pieprz, L-arginina, cynk i selen.

To z ich pomocą produkowana jest większa ilość testosteronu, który pomaga osiągnąć seksualny wysoki pułap. To również dzięki takiej mieszance możliwe są dłuższe i silniejsze erekcje – wszystko dzięki temu, że pod wpływem L-argininy uwalnia się tlenek azotu z ciał jamistych prącia, co sprawia, że krew może dotrzeć do nich i spowodować silny, ale również długotrwały wzwód.

O czym musisz pamiętać?

Jeśli decydujesz się na stosowanie tabletek na potencje, które są wydawane bez recepty, to zanim zaczniesz je stosować, pamiętaj, że mają działanie doraźne. Pamiętaj również, aby dokładnie sprawdzić skład, ponieważ nadwrażliwość na jakikolwiek składnik danych tabletek na erekcje może spowodować silną reakcję alergiczną i upojna noc, zamiast zakończyć się orgazmem, zakończy się wizytą w szpitalu. I przede wszystkim pamiętaj o tym, aby swoich problemów nie ukrywać przed partnerką – należy się jej szczera rozmowa. Z pewnością dzięki niej wspólnymi siłami uda się Wam rozwiązać problemy z erekcją.

660

Tylko u nas!

 • Diety

  Spalacz tłuszczu czy dieta?

  Osiągnięcie dobrych rezultatów w zrzucaniu nadmiernych kilogramów wymaga dobrej strategii - przyglądnijmy się co warto wiedzieć o dwóch popularnych sposobach.

  czytaj więcej
 • Diety

  Dieta bananowa- japońska dieta odchudzająca

  Dieta bananowa-odkryj jej tajemnicę!

  czytaj więcej
 • Diety

  Dieta CRON – co musisz o niej wiedzieć?

  Dowiedz się czym jest dieta CRON.

  czytaj więcej

Dodaj komentarz