Walentynki? Spędź je w sposób nietypowy!

Nie masz żadnego kreatywnego pomysłu na Walentynki, ale jednocześnie nie chcesz spędzić ich w sposób nudny i standardowy? Choć romantyczna kolacja i kino to bardzo przyjemna perspektywa, nie każdy ma ochotę po raz kolejny właśnie tak spędzać ten wyjątkowy dzień. Przedstawiamy oryginalne sposoby na Walentynki, które z całą pewnością zaskoczą Twoją drugą połówkę!

Pomysł na Walentynki z nutką grozy…

Lubisz się bać? Lubisz oglądać horrory i czuć ten wyjątkowy dreszczyk emocji? Nie martw się, nie zaproponujemy Ci wspólnego seansu przed telewizorem z najlepszymi filmami grozy w historii – choć to też niezły pomysł. My jednak szczególnie polecamy wypad do… domu strachów! Ale nie mówimy tu o żadnych atrakcjach rodem z wesołych miasteczek dla najmłodszych, a o najprawdziwszych domach grozy, które są rozrywką zarezerwowaną wyłącznie dla dorosłych i to takich, którzy mają wybitnie silne nerwy. Oczywiście zanim nabędziesz bilet dla siebie i swojej Walentynki, koniecznie sprawdź, czy ma ona ochotę na takie doświadczenie, bo może być naprawdę przerażająco!

Gdzie szukać takich miejsc? Na mapie Polski naprawdę ich nie brakuje. Rozrywkę tego rodzaju znajdziesz w każdym większym mieście, m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Sopocie czy Toruniu. To wprost wymarzony prezent na walentynki dla mężczyzny, który na co dzień zgrywa twardziela! Jak będzie po takiej wizycie?

Escape room – prezent na Walentynki dla żądnych przygód!

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest escape room, koniecznie się dowiedz, bowiem jest to fantastyczna rozrywka, która przypadnie do gustu każdemu, kto lubi wyzwania i uwielbia trenować umysł. Cała zabawa polega na tak zwanej ucieczce z pokoju – zostajecie zamknięci w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu i musicie z niego wyjść nie używając do tego celu siły mięśni (zatem wyważenie drzwi nie wchodzi w grę!), ale potęgi rozumu. Przed Wami liczne fascynujące zagadki i szukanie śladów, które doprowadzą do kolejnych wskazówek i w konsekwencji do uwolnienia.

Na całym świecie jest całe mnóstwo takich miejsc – mają one różne tematy przewodnie, a także różne poziomy trudności. Jeśli po raz pierwszy będziecie brać udział w takim wydarzeniu, dopasujcie poziom trudności do swoich możliwości i wybierzcie odpowiedni czas na pokonanie przeszkód. Gdzie w Polsce możecie znaleźć escape room? W bardzo wielu miastach, m.in. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach, Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie. Escape room to wyjątkowo oryginalny pomysł na Walentynki, który na długo pozostanie w pamięci, a może tak się Wam spodoba, że będziecie zaglądać częściej!

W Walentynki oddaj swojej drugiej połówce… siebie!

Tylko bez żadnych zdrożnych myśli… W Walentynki okazujemy drugiej osobie zainteresowanie oraz miłość – to istotne i nic w tym dziwnego, bo właśnie od tego Walentynki są, ale… Sytuacja taka nie powinna mieć miejsca raz do roku, czy ewentualnie jeszcze z okazji świąt lub urodzin. Tak powinno być cały czas! Dlatego też już teraz znajdź sposób na to, aby na co dzień móc być blisko tej jedynej ukochanej osoby i właśnie w Walentynki przedstaw swój plan. Jaki? Możesz np. zapisać Was na jakieś ciekawe zajęcia, jak kurs parzenia kawy, kurs tańca, fotografii czy jeszcze coś innego, co zainteresuje Was oboje i sprawi, że wspólnie będziecie się oddawać Waszej nowej pasji! Te i inne ciekawe pomysły na Walentynki mogą stać się rozrywką na co dzień, która znacznie Was do siebie zbliży!

Jak widzisz, pomysłów na to, gdzie spędzić Walentynki i jak, jest wiele. Wybierz coś, co oboje lubicie lub jest szansa, że polubicie. Bawcie się dobrze i cieszcie swoim towarzystwem nie tylko w Walentynki, ale na co dzień!

122

Tylko u nas!

Dodaj komentarz