Wyszczuplamy dolne partie ciała. Smukłe pośladki w miesiąc!

Jeśli chcesz wysmuklić nieco dolne partie swojego ciała, zastosuj podane niżej ćwiczenia. Zostały one skomponowane specjalnie z myślą o Paniach, które chcą wysmuklić swoje pośladki (Panowie też mogą się dołączyć!). Powtarzaj trening 4 razy w ciągu tygodnia (nie więcej!), zwiększając stopniowo ilość obiegów i czekaj na efekty.

W jednym ćwiczeniu postaraj się zmieścić przynajmniej 20 ruchów, ale nie przeciążaj się. Mięśnie mogą Cię lekko piec, to znaczy, że intensywnie pracują, ale bez przesady! Powtarzaj ćwiczenia dokładnie według instrukcji, poprawnie i dokładnie. Zaproś do treningu swojego faceta – smukłe i jędrne pośladki to nie tylko domena kobiet. Na pewno oboje na tym skorzystacie. Z każdym tygodniem zwiększaj ilość obiegów o jeden – w pierwszym tygodniu wykonaj jeden itd. Między kolejnymi obiegami daj sobie 2 minuty przerwy, a między poszczególnymi ćwiczeniami – 30 sekund. Koniecznie skoncentruj się na tym, by każde ćwiczenie wykonywać dokładnie i w sposób poprawny technicznie. Inaczej nie przyniosą one spodziewanych efektów.

Wskazówki:

 1. Rozgrzewaj się przez 10 minut.
 2. Wykonuj kolejno opisane wyżej ćwiczenia (od 20-50 ruchów).
 3. Pozwalaj sobie na odpoczynek między kolejnymi ćwiczeniami. Niech trwa on 30 sekund.
 4. Odpoczywaj również między poszczególnymi odbiegami. Przerwa powinna wynosić 2 minuty.
 5. Na zakończenie wykonaj kilka ćwiczeń rozciągających.

W pozostałe dni tygodnia możesz poćwiczyć np. mięśnie brzucha. Oto trening prowadzony przez Natalię Gacką. Polecamy!

miesięczny trening dla kobiet wysmuklający dolną partię ciała

kartki z kalendarza wrzesień październik

1 525

Tylko u nas!

3 komentarzy na “Chcesz schudnąć? Wybacz sobie i poczuj wolność wewnętrzną

 1. derka dd
 2. Fanfara
  Fanfara

  Ja od poniedziałku zaczynam się odchudzać według schematu mojej koleżanki, która schudła 39kg. Bez diet, a poprzez regularne posiłki 5 razy dziennie dodatkowo stosując suplementy i reguralnie ćwicząc. Też mam podobną nadwagę wieć taki wynik w dól by mi pasował.

 3. Maja Kurzejka

Dodaj komentarz